Slovakia
Don’t panic tour 2017 | Great | Sk

  • Date
    27/05/2017
  • Time
    22:00
  • Address
    Bratislava,Great club, Slovakia
  • Categories
Add to Google Calendar
::: GREAT club ::: Bratislava  :::
Dont panic tour  @ Great clubu | BRATISLAVA
 ? Po poslednom vypredanom koncerte, sme si pre Vás pripravili pokračovanie. Pre Vás, ktorí ste sa naposledy nedostali do klubu, ale aj pre tých, ktorí chcú zažiť neopakovateľnú atmosféru tejto show spolu s nami, ponúkame možnosť predpredaja v sieti TICKETPORTAL.

? Tak toto bude naozaj GREAT ???

SWITCH2SMILE na Don’t panic tour 2017 opäť v Bratislave,
ale pozor !!! taktiež dj I-ONE oslávi svoje NARODENINY ?. Navyše klasická zostava “usmiatych” Sukowach, Reason , ale aj ďaľší hostia ako dj Pett a to vobec nie je všetko. Nechajte sa zlákať a vstúpte spolu s nami do sveta elektronickej hudby ? .

viac info o evente :
https://www.facebook.com/events/106472489917824/

Switch2smile vzniklo v roku 2013 a je zastúpené dvojicou dj-ov I-ONE a ALEKSANDAR VIDAKOVIC. Aj ked tento spoločný projekt má za sebou “iba” 3 roky života, chalani toho stihli naozaj veľa. Zahrali si napríklad takéto párty:
Exit festival – Novi Sad (Srb), Closing Summer – Noa Zrce (Cro), 15 Bellow exclusive residency – W resort – Maldives (Mle), Energy World Tour – Pacha Hotel Ibiza (Es), Nikki Beach Mallorca (Es), Luxury night – Maxim Bar Moscow (Ru), Defected – Bratislava (Sk), Praterdome – Wien (At), Ministry of Sound World Tour – Loft Bratislava (Sk), Sasazu – Prague (Cz), Amnesia Ibiza (popstar) – Bratislava (Sk), Tamaris – Banja Luka (Bih), The Dark Horse Dublin (Irl) . Vystúpili spolu s djs : Axwell, David Guetta , Chicane, Nicky Romero, Kosheen, Laidback Luke, Brian Cross, Patrick Hagenar, Brian Cross, Inna a ďaľšími. Switch2smile sú aj jedniní oficiálni dji značky PIONEER DJ pre Slovensko.
Majú na konte tracky ako Frozen, Breathing, Heart Back, Razor alebo aj mega úspešný remix pre známeho slovenského speváka Petra Bažíka s názvom “Say my name”, ktorý sa na rádiu Europa 2 držal neskutočných 7 týždňov na 1. mieste hitparády Top 22.
Pozor! Počet lístkov v predpredaji je limitovaný, tak neváhajte a kúpte si svoju vstupenku na nezabudnuteľný večer u nás už teraz a nepremeškajte tak šancu zažiť s nami túto a neopakovateľnú show.

Predpredaj lístkov na www.ticketportal.sk.

Viac info na o podujatí na:
http://www.greatbratislava.sk/
http://switch2smile.com/

Switch2smile music :
http://switch2smile.com/releases/

http://switch2smile.com/wp-content/uploads/2017/04/2017-dont-panic-@-great-2-.jpg

Please enable your JavaScript in your browser, to view our location.