Slovakia
Don’t panic tour 2017 | Kerkira | Sk

  • Date
    25/03/2017
  • Time
    22:00
  • Address
    Velke Ulany,Kerkira club, Slovakia
  • Categories
Add to Google Calendar
::: KERKIRA club ::: Veľké Ulany   :::
Dont panic tour  @ KERKIRA clubu | Veľké Ulany

VEĽKÉ UĽANY pozor !

Do KERKIRA prichádza naozaj niečo jedinečné a výnimočné. Už 25. marca 2017 budete mať možnosť spolu s nami zažiť neopakovateľnú atmosféru show, ktorá v sebe spája všetky prvky svetového tanečného podujatia. Dvojica s názvom SWITCH2SMILE predstaví svoju jedinečnú párty s názvom “DONT PANIC”. Exkluzívna premiéra nového albumu priniesie nie len hudobné šialenstvo v podobe predstavenia nových trackov, ale aj hostí ako napríklad dj Reason alebo Giova (it). Môžete sa tešiť aj na live vystúpenia, darčeky a mnohé daľšie prekvapenia.

viac info o evente :

>>> O Switch2smile <<<
Switch2smile vzniklo v roku 2013 a je zastúpené dvojicou dj-ov I-ONE a ALEKSANDAR VIDAKOVIC. Aj ked tento spoločný projekt má za sebou “iba” 3 roky života, chalani toho stihli naozaj veľa. Zahrali si napríklad takéto párty:
Exit festival – Novi Sad (Srb), Closing Summer – Noa Zrce (Cro), 15 Bellow exclusive residency – W resort – Maldives (Mle), Energy World Tour – Pacha Hotel Ibiza (Es), Nikki Beach Mallorca (Es), Luxury night – Maxim Bar Moscow (Ru), Defected – Bratislava (Sk), Praterdome – Wien (At), Ministry of Sound World Tour – Loft Bratislava (Sk), Sasazu – Prague (Cz), Amnesia Ibiza (popstar) – Bratislava (Sk), Tamaris – Banja Luka (Bih), The Dark Horse Dublin (Irl) . Vystúpili spolu s djs : Axwell, David Guetta , Chicane, Nicky Romero, Kosheen, Laidback Luke, Brian Cross, Patrick Hagenar, Brian Cross, Inna a ďaľšími. Switch2smile sú aj jedniní oficiálni dji značky PIONEER DJ pre Slovensko.
Majú na konte tracky ako Frozen, Breathing, Heart Back, Razor alebo aj mega úspešný remix pre známeho slovenského speváka Petra Bažíka s názvom “Say my name”, ktorý sa na rádiu Europa 2 držal neskutočných 7 týždňov na 1. mieste hitparády Top 22.

>>> Možnosť zakúpenia nového albumu priamo na podujatí
za špeciálne ceny

>>> Switch2smile music <<<
http://switch2smile.com/releases/

dj Giova
https://www.facebook.com/Giovaofficial
dj Reason
https://www.facebook.com/djtiborlalik

http://switch2smile.com/wp-content/uploads/2017/02/2017-dont-panic-@-KERKIRA.jpg

Please enable your JavaScript in your browser, to view our location.